Služby

  • Architektonické a urbanistické studie. „Když architektonickou studii, tak od architekta!“ Studie slouží pro zhmotnění představy o budoucím prostoru, podobě a uspořádání Vašeho bytu, domku, veřejné stavby nebo dokonce části vesnice a města. Tolik žádané názorné vizualizace a schémata jsou naprostou samozřejmostí. Detailněji o práci architekta například v jednom z mých článků.
  • Zaměřuji se rád na stavění v zastavěném území, ve městě či na vesnici. Rekonstrukce, renovace, ale i novostavby rozličných objektů, jako jsou například rodinné domy, paneláky, komerční budovy, ubytovny, sokolovny nebo třeba knihovny.
  • Poradenství při výběru nemovitosti. Například už jen výběr pozemku a místa pro Vaši stavbu neskutečně ovlivňuje další podobu domu. Dokážu zhodnotit a předložit pro i proti takovému výběru a tím usnadnit Vaši volbu.
  • Barevné poradenství pro fasády. Váháte ještě nad podobou a barvou fasády? Tato služba je zvláště vhodná pro družsva nebo společenství vlastníků nebo panelových domů při zateplování. Díky konzultaci s odborníkem zjistíte, že konečné řešení není jen o fasádě a možná objevíte, jak výrazně zvýšit kvalitu Vašeho bydlení! Nabízím 3D model objektu, zákres různých variant do fotografie, představení a projednání na členské schůzi.
  • Konzultace Vašich záměrů. Potřebujete poradit s velikostí pokoje, řešením menších stavebních problémů a zároveň myslíte, že by pro Vás byla architektonická studie zbytečná? Poradím Vám na místě nebo navrhnu další postup!
  • Projektová dokumentace ve všech stupních přípravy. Ve spolupráci s mými nebo i Vašimi projektanty dotáhneme záměr do zdárné realizace.
    Spolupráce při výběru dodavatele a autorský dozor na stavbě. Pohlídám stavební fázi tak, aby vše vypadalo podle našich představ.

Působím především v Přerově a jeho nejbližším okolí, pro zajímavější projekty i na celé střední Moravě, pro ještě zajímavější i dále… Díky kořenům také na Valašsku.

A kolik může stát takový projekt od architekta třeba na rodinný domek? Zkuste použít cenový kalkulátor!